بنام خداوند جان و خرد   کزین برتر اندیشه بر نگذرد

با سلام و آرزوی موفقیت و بهروزی برای تمام خریداران شرکت باتیس سیلیکات که به حق جایگاه والا و نقشی انکارناپذیر در ایجاد و تداوم حرکت و فعالیت این شرکت تولیدی داشته و خواهند داشت.


معروض می‌دارد باتیس سیلیکات از سال 1385 با هدف تولید سیلیکات سدیم، فعالیت تولیدی خود را آغاز و همواره با استعانت از خداوند رحمان و همکاری صادقانه پرسنل نسبت به ارائه خدمات پربار، با رعایت آخرین نکات و استانداردهای تولیدی به صنعت میهن اسلامی همت گماشته و این راه پر فراز و نشیب تا رسیدن به آخرین سر منزل مقصود ادامه داشته و خواهد داشت.


شرکت باتیس سیلیکات از سال 1385 به عنوان واحد مهندسي فروش شرکت ایمن کاران رباط تاسيس شد و فعاليت خود را آغاز نمود. هدف از ايجاد اين شرکت،تخصصي کردن واحد فروش با نيروهاي جوان،متخصص و مهندسين مجرب در زمينه شناخت سیلیکات و مواد افزودني آن و همچنين تامين نيازهاي متنوع مشتريان است تا بتواند آنگونه که شايسته مصرف کنندگان مي باشد خدمات کارشناسي و مشاوره اي خود را عرضه نمايد. شرکت باتیس سیلیکات همواره با داشتن نيروهاي مجرب با پشتوانه علمي-عملي بسيار قوي در امر توليد با کيفيت قابل قبول و مطابق با نمونه هاي خارجي و حتي در برخي شرايط بهتر و بالاتر،به عنوان یکی از توليد کننده گان اصلي سیلیکات در ايران در حال فعاليت ميباشد. هدف از جداسازي واحد فروش از واحد توليد اين است که هر بخش به وظيفه تخصصي خود بپردازد و پارامترها و عوامل موثر بر بازار و تجارت بر کيفيت مواد و توليد اثر نگذارد. به اين منظور شرکت باتیس سیلیکات به عنوان واحد مهندسي فروش شرکت ایمن کاران رباط معرفي ميشود. شرکت باتیس با تيمي زبده در امر فروش و همچنين در زمينه فني در نقاط مختلف کشور فعاليت ميکند و همواره در کمترين زمان ممکن نيازهاي مشتريان را تامين و رضايت آن ها را جلب مينمايد. خدمات پيش از فروش،شامل مشاوره،تستهاي آزمايشگاهي و تعيين نوع مواد،متناسب با نيازها و شرايط ويژه هر صنعت با هر نوع شرايط آب و هوايي،همچنين خدمات حين کار،آموزش کارگران و اپراتورها در استفاده صحيح و بهينه از هر محصول،جزئي از امتيازات اين شرکت است.


بخشی از برنامه‌های پیش بینی شده در سال‌های آتی:
۱- ایجاد اشتغال از طریق اجرایی کردن طرح‌ها و پروژه‌های توسعه‌ای مورد اشاره.
۲- بازسازی و نوسازی تجهیزات فرسوده با هدف افزایش بهره وری و عمر کارخانه
۳- اصلاح ساختار نیروی انسانی با استفاده از نرم افزارهای مربوطه و بهره گیری از نیروهای مجرب و کارآمد.
بدیهی است دستیابی و تحقق اهداف چشم انداز و برنامه های اجرایی، نیازمند حمایت و مساعدت کلیه مشترین و همراهان گرامی می‌باشد.


مهندس امیرعلی قلی زاده
مدیر عامل شرکت باتیس سیلیکات