چسب سیلیکات سیدیم مایع
چسب سیلیکات سدیم مایع قابل استفاده در ریخته گیری ها
چسب سیلیکات سیدیم مایع
چسب سیلیکات سدیم مایع قابل استفاده در کارتن سازی ها
چسب سیلیکات سیدیم جامد
سیلیکات سدیم جامد
چسب سیلیکات سیدیم مایع
سیلیکات سدیم مایع

تولیدکننده سیلیکات سدیم

مدیران شرکت باتیس سیلیکات با بیش از 20 سال تجربه کاری در زمینه تولید سیلیکات در نقاط مختلف کشور و تاسیس مجموعه‌های مختلف کارگاهی در این زمینه، با عنایت پروردگار متعال، این شرکت را در سال 1380 تاسیس و این شرکت رسما فعالیت خود را در زمینه تولید سیلیکات سدیم (آب شیشه) با ظرفیت 2000 تن در سال 1380 در منطقه صنعتی سه راه آدران واقع در استان تهران، با سیستم تولید تمام اتوماتیک آغاز نمود و در مصارف کلیه صنایع وابسته به این محصولات را از قبیل صنایع فولادسازی و ریخته گری، صنایع کاشی و سرامیک، صنایع بسته بندی و کارتن سازی، صنایع بهداشتی و شوینده، کارخانجات تولیدکننده بتن ساختمانی و … را در سطح استان و کشور تامین می‌نماید.

محصولات باتیس سیلیکات

چسب سیلیکات سیدیم مایع

سیلیکات سدیم

پایه اصلی این چسب، سدیم سیلیکات پودر سفید رنگی است که به آسانی در آب حل می‌شود و محلولی قلیایی به وجود می‌آورد. این چسب به دو صورت تر و خشک تولید می شود. عمده مصارف این چسب در صنایع کاغذ سازی، ریخته گری، آبکاری ها و سایر صنایع می باشد.
متا سیلیکات سیدیم

متا سیلیکات سدیم

این ماده پودری سفید رنگ و بدون بو می‌باشد که به عنوان روان‌ساز در صنایع کشی و سرامیک و لعاب آنها به کار می‌رود. این ماده در صنایع شوینده نیز کابرد بسزایی دارد.
دکسترین

دکسترین

عمده مصارف دکسترین با شکل ظاهری پودر زرد یا سفید، در صنایع شامل تولید چسب کارتن، برچسب بطری. سرامیک سازی، پاک کننده‌ها، ساخت بریکت‌ها و تولید انواع چسب‌ها می‌باشد.

شرکت باتیس سیلیکات

شرکت باتیس سیلیکات با هدف حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال و با رویکرد مشتری مداری و کسب رضایت مصرف
کنندگان اقدام به تولید و توزیع چسب سیلیکات در سراسر بازار ایران می نماید.

چرا از باتیس سیلیکات خرید کنیم؟

تولید انبوه، اجرای با کیفیت و تحویل به موقع

تیم اجرایی مجرب

پس از چند دهه تلاش بی وقفه و موفق در زمینه صنایع سیلیکات سدیم، بهره مندی از یک تیم اجرایی و پشتیبانی مجرب، کلید موفقیت و پیشبرد اهداف و چشم اندازی ما است.

استفاده از متریال مرغوب

در کلیه پروژه‌ها از بهترین لوازم و متریال های روز دنیا با بهره مندی از دانش کافی در این زمینه استفاده می‌شود.

ارسال سریع در کمترین زمان

مهمترین عامل برای ما زمان ارسال کالا از انبار محصولات تا مقصد نهایی است. مفتخریم که با در اختیار داشتن سرویس‌های پستی ایمن و کم هزینه به ارزش‌های باتیس سیلیکات بیافزاییم.

خرید سیلیکات سدیم ارزان

پس از چندین سال تجربه کاری موفق، فروش انواع محصولات سیلیکات سدیم با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب را سر لوحه کار خود قرار داده ایم.